GÜCÜMÜZÜ
YENİLİKÇİ TEKNOLOJİDEN VE
DENEYİMLİ ÇALIŞANLARIMIZDAN ALIYORUZ

MODELHANE

Gerber, Optiteks gibi en yaygın, son teknoloji bilgisayar üretim programları kullanılarak; konusunda uzman modelist kadrosu ile tüm müşteri gereksinimleri, en yüksek performansla karşılanmaktadır.


PLANLAMA

Üretimin en önemli aşaması olan planlama departmanında; üretim öncesi ürün analizleri, terminleme ve tüm üretim aşamaları için ön incelemeler yapılmaktadır.

KESİM

Kesimhanede otomatik kesiciler ve otomatik pastal serim makinaları ile kesim ve kesim sonrasında partileme ve tasnif en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır.

DİKİM

İstenen en iyi sonuca, en verimli şekilde ulaşmak için en uygun makine ve tekniklerle işinde uzman dikim operatörleri kullanılarak; yüksek donanımlı kalite güvence ekibimizin denetiminde iç ve dış üretimlerimiz yapılmaktadır.

YIKAMA

En son teknoloji ve teknikler kullanılarak, gerek kuru ve yaş işlemlerle; gerekse özel boyama yöntemleriyle, imalatlarımız yıkama ve boyama işlemlerinden geçirilmektedir. Uluslararası alanda belirlenen hiçbir zararlı, kanserojen kimyasal madde tesislerimizde kullanılmamaktadır.

PAKETLEME

Sırasıyla çakım, iplik temizleme, ütüleme, ölçü ve renk kontrollerinden geçirilen ürünler üretim takip ekimiz tarafından son kontrolleri yapılıp; kalite güvence ekibimiz tarafından AQL standartlarına göre son kontrolleri yapıldıktan sonra raporlanarak paketlenir.

SEVKİYAT

İstenen terminde sevkiyata hazır hale getirilen ürünler sektöründe öncü nakliye şirketleri vasıtası ile gerek askıda gerekse kolide daha önceden bilgisi verilen sevkiyat adreslerine sevk edilir. Müşteri istekleri doğrultusunda detaylandırılan checklist'ler ve faturalar ilgili birimler tarafından sevkiyatla paralel olarak hazırlanır.