20 YILI AŞKIN DENEYİMİMİZ
DENİME DEĞER KATIYOR

 

Müşterilerimizin taleplerini yenilikçi teknolojileri kullanarak uluslararası standartlara uygun şekilde üst seviyede karşılamak.

Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek Öğrenen Organizasyon yapımızla müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak; yasal mevzuat ve şartlara uygun üretimi gerçekleştirmek şirketimizin politikasıdır.

Ürün henüz proto aşamasında, kalite güvence departmanı tarafından titizlikle incelenir, gerekli kritikler yapıldıktan sonra kalıp çıkarılır ve üretim başlatılır.

Doğru malzeme seçimi, doğru üretim, doğru üretim teknikleri kullanılarak imalat aşamasından önce olası problemler çözülür.

Proto aşamasından paketleme aşamasına kadar tüm süreçlerde kalite – çevre ve İş Sağlığı Güvenliği bilinci içerisinde üretim gerçekleştirilir.

Tüm atıklarımızı kontrol altında tutmak
Çevre yasa ve yönetmeliklerine uyumlu şekilde üretim yapmak

Enerji tüketiminde tasarruf planları geliştirmek

EKOTEKS standartlarına uygun mamul üretmek

Çevre duyarlılığı konusunda çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeron firmalarımızı sürekli bilinçlendirmek

İnsan sağlığı ve çevre sağlığına özen göstermek. Gelecek için çevresel sürdürülebilirlik standartlarını uygulamak ve korumak

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

MÜŞTERİLERİMİZ :

ALMANYA, HOLLANDA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, LİTVANYA VE LETONYA'DA BİR ÇOK MARKA İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

KALİTE KONTROL SÜREÇLERİ

Güç Tekstil, ARGE çalışmaları ve gelişmiş teknoloji kullanımı ve yenilikçi bakış açısı ile dünya standartlarında bir üretim süreci gerçekleştirmektedir.